moim okiem..

czwartek, 13 grudnia 2012

Kazimierz Dolny














Autor: Elance o czwartek, grudnia 13, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 18 listopada 2012

Wspomnienie lata...






Autor: Elance o niedziela, listopada 18, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 14 listopada 2012

Łabędzie z nad Wisły...







Autor: Elance o środa, listopada 14, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

ostatnie tchnienie jesieni...
















Autor: Elance o środa, listopada 14, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 11 listopada 2012

Justyna - sesja w Parku Jordana












Autor: Elance o niedziela, listopada 11, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

tango w parku




Autor: Elance o niedziela, listopada 11, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (2)
    • ▼  sierpnia (1)
      • Letnie impresje...
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2012 (13)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (5)

O mnie

Moje zdjęcie
Elance
"Homo sum, humani nihil a me alienum puto" Terencjusz
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Okno obrazu. Autor obrazów motywu: nicolas_. Obsługiwane przez usługę Blogger.