moim okiem..

sobota, 29 grudnia 2012

Zima... szkoda, że nie tegoroczna...














Autor: Elance o sobota, grudnia 29, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 16 grudnia 2012

Nałęczów












Autor: Elance o niedziela, grudnia 16, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 13 grudnia 2012

Kazimierz Dolny














Autor: Elance o czwartek, grudnia 13, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 18 listopada 2012

Wspomnienie lata...






Autor: Elance o niedziela, listopada 18, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 14 listopada 2012

Łabędzie z nad Wisły...







Autor: Elance o środa, listopada 14, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

ostatnie tchnienie jesieni...
















Autor: Elance o środa, listopada 14, 2012 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2013 (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2012 (13)
    • ▼  grudnia (3)
      • Zima... szkoda, że nie tegoroczna...
      • Nałęczów
      • Kazimierz Dolny
    • ►  listopada (5)
      • Wspomnienie lata...
      • Łabędzie z nad Wisły...
      • ostatnie tchnienie jesieni...
    • ►  października (5)

O mnie

Moje zdjęcie
Elance
"Homo sum, humani nihil a me alienum puto" Terencjusz
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Okno obrazu. Autor obrazów motywu: nicolas_. Obsługiwane przez usługę Blogger.